O projektu

Prázdninová dobrodružství můžete zažít i v Praze, když jsou rodiče v práci.

Připravili jsme pro vás 3 typy příměstských táborů:

  • příměstský tábor pro nejmenší (3 - 5 let)
  • příměstský pohybový tábor (5 - 7 let)
  • letní sportovní kemp (5 - 8 let)

Cílová skupina:

Děti ze základních a mateřských škol (věk 3-8 let).

Příměstský tábor pro nejmenší

Příměstský tábor pro nejmenší děti ve věku od 3 - 5 let probíhá v herně RK Ulitka, na přilehlém hřišti, zahradě i v lese. O děti se starají 2 hodné paní učitelky, které pro ně připravují bohatý program (výtvarné aktivity, sportovní a kolektivní hry, program na hřišti apod.). Po obědě je pro děti zajištěn prostor na odpočinek, před kterým nechybí čtená pohádka.

Příměstský pohybový tábor

Příměstský pohybový tábor probíhá v tělocvičně RK Ulitka, na přilehlých sportovištích areálu Pražačka, na hřišti a parku v okolí. Pohybový tábor je určen dětem ve věku 5 - 7 let a je zaměřen na pohybové a sportovní aktivity pod vedením zkušených lektorů - sportovců. Děti se vyřádí při kolektivních hrách, užijí si spoustu soutěží a poznají nové kamarády.

Letní sportovní kemp

Rozhodujete se, který sport pro vaše dítě zvolit? Během týdne si děti vyzkouší pod vedením zkušených trenérů různé sporty a trenéři vám pak dají své doporučení.
Sportovní tréninky povedou zkušení trenéři z místních sportovních oddílů. Děti budou mít možnost vyzkoušet si různé sportovní aktivity - tenis, stolní tenis, judo, fotbal, atletika, tanec, plavání. Výstupem pro rodiče pak bude ucelený přehled, jaký sport je pro jejich dítě vhodný. Druhá část dne je věnována kolektivním hrám.

Termíny a přihlášky

Vyberte si některý z termínů 2018 a přihlaste se prostřednictvím online přihlášky.

Online přihláška

Místo konání:

Rodinný klub Ulitka na Pražačce, Nad Ohradou 2667/17, Praha 3
www.rkulitka.cz
info@rkulitka.cz
tel.: 777 851 386

Realizátor projektu:

My.Aktivity o.p.s.
Nad Ohradou 17, 130 00, Praha 3
www.myaktivity.cz