Workshop pro naše dobrovolnice - Jak vypadat na fotografiích skvěle

Ceníme si práce našich dobrovolnic a proto jsme pro ně uspořádali workshop "Jak vypadat na fotografiích skvěle"  s vánočním mini focením. Akce se uskutečnila v úterý 24. 11. 2020 ve venkovních prostorách kempu Prague Central Camp.

Worskhop vedla profesionální fotografka Lucie Písecká.

Všichni můžeme na fotografiích vypadat dobře. Stačí, když si zapamatujeme několik prostých rad, jak si počínat před objektivem.
Je dobré pamatovat na vhodné líčení a také výběr oblečení. Póza při focení je velice důležitá, pokud se někdo nechce chlubit svými faldíky, měl by se postavit k objektivu mírně bokem. Jestliže vás fotí někdo zdola, nesklánějte příliš bradu. Mohlo by se zdát, že máte dvojitou bradu.
S úsměvem jde všechno líp, ale  nic se nemá přehánět. Pokud se budete usmívat do objektivu dlouho, úsměv bude vypadat strnule nebo nepřirozeně. Doporučení proto zní, otočte se stranou a pak hned zpátky do objektivu a hezky přirozeně se usmějte.

Na konci tohoto worskhopu proběhlo mini focení s vánoční tématikou a všichni účastníci si tak mohli sami vyzkoušet jak pózovat  před objektivem.

Děkujeme našim dobrovolníkům za práci pro projekt Rodina pro rodiny!  

Galerie k článku